Halowe Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w Lekkoatletce

 11 grudnia w Szkole Podstawowej im. Leonida Teligi w Lini odbyły się Halowe Mistrzostwa Gminy Linia w Lekkoatletyce Szkół Podstawowych, w dwóch kategoriach wiekowych, roczniki: 2007-2009 oraz 2005-2006. Po zaciętej rywalizacji w poszczególnych dyscyplinach wyłoniono następujących zwycięzców:

KATEGORIA DZIECI – Rocznik 2007-2009

Pchnięcie kulą – dziewczęta:
I – Natalia Janca
II – Kinga Kisiel
III – Katarzyna Szczypior

Pchnięcie kulą – chłopcy:
I – Nikodem Arendt
II – Piotr Pobłocki
III – Oliwier Maszota

Skok w dal z miejsca – dziewczęta:
I – Katarzyna Kożyczkowska
II – Julia Gafka
III – Weronika Gafke

Skok w dal z miejsca – chłopcy:
I – Oliwier Ruszkowski
II – Mikołaj Klankowski
III – Michał Kieliński

Skok wzwyż – dziewczęta:
I – Weronika Gafke
II – Laura Studzińska
III - Joanna Frank

Skok wzwyż – chłopcy:
I – Filip Walkusz
II – Michał Kuliński
III – Oliwier Kummer

Bieg na 30m – dziewczęta:
I – Klaudia Pipka
II – Wiktoria Gackowska
III – Katarzyna Szczypior

Bieg na 30m – chłopcy:
I – Bartosz Baranowski
II – Oliwier Ruszkowski
III – Oliwier Kummer

Bieg na 600m – dziewczęta:
I - Klaudia Pipka
II - Weronika Kwidzińska
III – Monika Staśkiewicz

Bieg na 800m – chłopcy:
I – Paweł Wos
II – Filip Walkusz
III – Krystian Gierszewski

KATEGORIA DZIECI – Rocznik 2005-2006

Pchnięcie kulą – dziewczęta:
I – Katarzyna Janca
II – Karolina Uzdrowska
III – Amelia Ellwart

Pchnięcie kulą – chłopcy:
I – Piotr Maszota
II - Dominik Drywa
III – Dawid Stencel

Skok w dal z miejsca – dziewczęta:
I – Aleksandra Kotłowska
II – Amelia Pipiórka
III – Patrycja Henig

Skok w dal z miejsca – chłopcy:
I – Maksymilian Kierznikowicz
II – Maksymilian Kozerski
III – Maciej Lidzbarski

Skok wzwyż – dziewczęta:
I – Ewa Grzenkowicz
II – Weronika Formela
III – Dominika Janca

Skok wzwyż – chłopcy:
I – Maksymilian Kozerski
II – Kacper Miotk
III – Maciej Lidzbarski

Bieg na 30m – dziewczęta:
I – Aleksandra Kotłowska
II – Pipiórka Amelia
III – Ewa Grzenkowicz

Bieg na 30m – chłopcy:
I – Kierznikowicz Maksymilian
II – Dominik Drywa
III – Kacper Miotk

Bieg na 600m – dziewczęta:
I – Julianna Głodowska
II – Martyna Waldowska
III – Paulina Bobrucka

Bieg na 1000m – chłopcy:
I - Piotr Maszota
II – Fabian Becker
III – Oskar Choszcz

Gratulujemy zwycięzcom.

GALERIA:

https://www.facebook.com/pg/gdk.gminalinia/photos/?tab=album&album_id=724470011296540