II Turniej Finałowy halowych lig piłki nożnej powiatu wejherowskiego 23.02.2008r.

KIBOL CUP o Puchar Prezydenta Wejherowa
Wejherowo 23 lutego 2008 r.
Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie dla SKS Strzepcz


            Na turniej piłkarski rozgrywany w Wejherowie zaproszona została także młoda drużyna SKS Strzepcz – uczniowie gimnazjum, którzy od 2 miesięcy rywalizują w lidze halowej piłki nożnej w Luzinie. Do rywalizacji stanęło 14 drużyn z całego powiatu, podzielonych na 4 grupy. W drużynach rywali brylowali niejednokrotnie zawodnicy na co dzień grający w IV lidze bądź ligach okręgowych.

            Drużyna ze Strzepcza miała być „drużyną do bicia i zdobywania bramek przez rywali”. Młodzi zawodnicy sprawili jednak swą postawą nie lada niespodziankę wszak drużyny z Gdyni i Rumi, musiały się namęczyć by pokonać młodych rywali ze Strzepcza.
I choć SKS przegrał min 0:2 z Rumią i 1:3 z Redą to i tak zebrał gratulacje od organizatorów i rywali. Tylko wysoka porażka z Wejherowem 1:6 była za wysoka …Niemniej młodzi zawodnicy uznani zostali przez organizatorów i sędziów najsympatyczniejszą drużyną turnieju, dzielnie walczącą z wyżej notowanymi rywalami. W nagrodę młodzi piłkarze ze Strzepcza otrzymali Puchar Fair Play Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie. Drużyna grała w składzie: Adam Hoza – bramkarz, Konrad Grzenkowitz, Szymon Grzenkowitz, Dawid Piernicki Mateusz Darznik, Rafał Darznik, Sebastian Deik i Jan Trofimowicz. Każdy z zawodników na pamiątkę otrzymał wspólną fotografię uczestników turnieju i koszulkę z logo imprezy.

Opracował Jan Trofimowicz