Aktywny Dzień Kobiet w Gminie Linia

7 marca 2021 r. obchodziliśmy Dzień Kobiet w Gminie Linia, który organizowali: Wójt Gminy Linia, Gminny Dom Kultury w Lini oraz KGW Linia. Tegoroczne święto obchodziliśmy aktywnie, więc spotkanie zaczęliśmy od marszu Nordic Walking. Panie z wielką radością poszły na marsz, choć pogoda nie sprzyjała.
Druga część imprezy została zorganizowana w Gminnym Domu Kultury. Po przywitaniu gości przez Panią Wójt Bogusławę Engelbrecht i dyrektora GDK Kamilę Soroko, życzenia złożył Pan Edmund Szymikowki prezes zarządu ZKP/o Linia, który wręczył wszystkim Paniom po tulipanie.
Dyrektor GDK pokrótce przedstawiła działania jakie organizowane są w GDK w Lini. Odbył się też pokaz filmów, które powstały w ramach działań online. Podczas przerw czas umilał muzyką Tomasz Sobisz.
Na zakończenie imprezy została przeprowadzona loteria. Każda z Pań otrzymała upominek ufundowany przez wójt Gminy Linia Bogusławę Engelbrecht oraz Gminny Dom Kultury w Lini. Dziękujemy KGW Linia za zaangażowanie w przygotowaniu słodkiego poczęstunku oraz ciepłego posiłku, który został wydany każdej z Pań na „wynos”.
 
GALERIA