Babski Wieczór - spotkanie z okazji Dnia Kobiet

12 marca 2022 r. w gminnym Domu Kultury w Lini odbyła się uroczystość z okazji Dnia kobiet pod nazwą „Babski Wieczór”. Tego dnia na wszystkie panie Panie czekała moc atrakcji.

Obchody rozpoczęły się występem Gminnej Orkiestry Dętej. Następnie głos zabrała Dyrektor Gminnego Domu Kultury w Lini - Pani Kamila Soroko oraz prezes Stowarzyszenia "Bądźmy Razem" Jadwiga Sommer, składając wszystkim przybyłym najserdeczniejsze życzenia. Mimo iż ten dzień należał do kobiet głos zabrali również panowie - Pan Edmund Szymikowski - prezes ZKP/o. Linia, Pan Tadeusz Klein - przewodniczący Rady Gminy i Mirosław Ellwart - zastępca przewodniczącego, którzy życzyli wszystkim spełnienia i szczęścia w życiu prywatnym i zawodowym oraz obdarowali pięknymi kwiatami.

8 marca urodziny obchodziła kapelmistrz Gminnej Orkiestry Dętęj z Lini Pani Ewa Studzińska, która została obdarowana okazałym bukietem tulipanów. Przy kawie i słodkościach Panie miały okazje porozmawiać z trenerką motywacyjną o życiu i priorytetach. Ostatnim punktem w programie było spotkanie ze specjalistkami, które opowiedziały o pielęgnacji i makijażu, a także wykonały instruktarzowy make-up jednej z uczestniczek. Wszyscy chętnie wzięli udział loterii fantowej, z której dochód w całości został przeznaczony na pomoc Ukrainie.

GALERIA
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1276729779403891&type=3