Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej 20.12.2008r.

  Dnia 20 grudnia w Sali Zespołu Szkół w Strzepczu odbył się halowy turniej piłki nożnej juniorów rocznik 1993 i młodsi. Piłkarze walczyli o puchar dyrektora Gminnego Domu Kultury w Lini. Sędziami byli – organizator Jan Trofimowicz oraz Grzegorz Janneck – n-l wychowania fizycznego w Strzepczu. Do turnieju zgłosiło się 6 zespołów, które rozgrywały 7-minutowe mecze systemem każdy z każdym.
            Poszczególne zespoły przyjęły nazwy państw europejskich. Miłoszewo- Polska, Strzepcz II – Ukraina, Linia – Hiszpania, Strzepcz I – Holandia, Niepoczołowice – Włochy, Linia II – Niemcy.
            Rywalizacja była bardzo zacięta. Chłopcy choć z różnym poziomem wyszkolenia walczyli ambitnie o każdy skrawek sali. Po trzech kolejkach widać było, że o miano najlepszej drużyny w turnieju rywalizować będą drużyny Polski i Holandii. Finałowy ostatni mecz był pełen emocji, akcje szybko przesuwały się spod jednej bramki do drugiej. Moment nieuwagi obrońców z Miłoszewa wykorzystał Piotr Stankowski ze Strzepcza i strzelił gola, jak się później okazało zwycięskiego. Tabela końcowa: I - Holandia, II – Polska,
III – Hiszpania, IV – Włochy, V - Ukraina i VI - Niemcy.
            Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy i piłki, najlepsi strzelcy – Polejowski Łukasz
z Lini oraz Szymon Darznik z Miłoszewa – otrzymali nagrody za zdobycie aż 10 bramek dla swoich drużyn. Najlepszym bramkarzem okazał się Mateusz Darznik z Miłoszewa – otrzymał rękawice bramkarskie. Trzy najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary.