Mistrzostwa Gminy Linia w Tenisie stołowym 11.11.2007r.

Dnia 11 listopada w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Lini odbyły się indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Gminy Linia w tenisie stołowym.Panie i panowie rywalizowali osobno z podziałem na kategorie wiekowe juniorzy/juniorki – rocznik 1987 – 1994 i seniorzy/seniorki rocznik 1986 i starsi.Wśród juniorek I miejsce zajęła Alicja Hinz przed Alicją Dosz – obie ze Smażyna, III miejsce zajęła Katarzyna Chyła ze Strzepcza a IV Maria Meyer z Lewinka. Juniorzy, których przybyło aż 28 rywalizowali w systemie pucharowym. W finale spotkali się dwaj reprezentanci Miłoszewa Sebastian Deik i Szymon Dacznik. Wygrał Sebastian Deik i on zajął I miejsce, II Szymon Darznik, III Piotr Stankowski ze Strzepcza.W kategorii seniorek samotnie wystartowała Aleksandra Meyer z Lewinka i wywalczyła złoty medal.W kategorii seniorów I miejsce zdobył Marcin Henig ze Smażyna, II Tadeusz Bednarek z Kętrzyna, III Leszek Henig – Smażyno.
            W klasyfikacji sołectw I miejsce i Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Linia zdobyło Sołectwo Lewinko 68 pkt, II miejsce i Puchar Wójta dla Sołectwa Smażyno 66 pkt, III miejsce i Puchar p.o. Dyrektora GDK wywalczyło Sołectwo Strzepocz 62 pkt, IV miejsce – Miłoszewo 46 pkt, V – Kętrzyno 43 pkt ,
VI – Pobłocie 31 pkt, VII – Linia 27 pkt.Nagrody w postaci medali, dyplomów i rakiet do tenisa stołowego wręczali włodarze Gminy – Stanisław Bigus – Przewodniczący Rady Gminy i Wójt Łukasz Jabłoński.
Zawody poprowadziły nauczycielki wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Lini – Teresa Hirsz, Hanna Korzyczkowska i p.o. Dyrektor GDK Jan Trofimowicz.Cieszy szczególnie fakt, że w mistrzostwach wzięło udział dużo młodych adeptów tenisa stołowego. W miesiącach zimowych 2008 roku jest plan aby rozpocząć cykl zawodów Grand Prix tenisa stołowego, które rozgrywane byłyby w kilku miejscowościach na terenie Gminy z podziałem na kategorie wiekowe co sugerowali przybyli na zawody tenisiści.
            Zawody zorganizował Gminny Dom Kultury w Lini przy pomocy Zespołu Szkół w Lini.