Rodzinny Piknik Wakacyjny

03 lipca 2021 r. w na placu przy ul. Feliksa Miotka w Strzepczu odbył się „Wakacyjny Piknik Rodzinny” w ramach Powitania Lata. Uroczystość otworzyła z-ca Wójta Astrida Kaczyńska witając wszystkich zgromadzonych oraz Dyrektor Gminnego Domu Kultury w Lini Kamila Soroko.

Wydarzenie zaczęliśmy na sportowo od marszu nordic walking. Panie przeszły łącznie ponad 4 kilometry, a po przyjściu czekała na nie miła niespodzianka. Każda z uczestniczek otrzymała drobny upominek.

Najmłodsi chętnie uczestniczyli w zabawach z animatorem, przy których było wiele śmiechu i radości. Po konkursach i zabawach Dyrektor Gminnego Domu Kultury przeprowadziła licytację koszyka piknikowego, z której całkowity dochód został przeznaczony na doposażenia boiska w Smażynie w siatki do siatkówki i bramek do piłki nożnej.

Czas zgromadzonym na tegorocznym pikniku umilał zespół „Kubryk” z Ustki oraz kabaret Púrtce. Przez całą imprezę można było korzystać z atrakcji które ufundował Gminny Dom Kultury : darmowych zjeżdżalni, euro bungee, malowania twarzy, baniek mydlanych.

KGW Linia oraz KGW Strzepcz prowadziły stoiska małej gastronomii na których można było kupić wiele różnych pyszności.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.

GALERIA
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=gdk.gminalinia&set=a.1107405736336297