Gminne eliminacje konkursu "Młodzież zapobiega pożarom"

31 marca 2022 r. w Gminnym Domu Kultury w Lini odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".
W wyniku eliminacji pisemnych o zróżnicowanym stopniu trudności wyłoniono po 5 zawodników do eliminacji finałowych- ustnych. Po eliminacjach ustnych w poszczególnych kategoriach wyłoniono następujących zwycięzców:
• w I kategorii (klasy I-IV): I miejsce Barbara Walkusz z ZS-P w Lini; II miejsce Zofia Laskowska z SP Pobłocie; III miejsce Dawid Hopa z ZS-P w Lini,
• w II kategorii (klasy V-VIII): I miejsce Dominik Pallubicki z SP w Strzepczu; II miejsce Patryk Koszałka z SP w Pobłociu; III miejsce Bartosz Gackowski z SP w Niepoczołowicach.
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali okolicznościowe dyplomy, laureaci zajmujacy pierwsze 3 miejsca w każdej kategorii dodatkowo otrzymali nagrody w formie kart podarunkowych SODEXO ufundowane przez pozyskanych sponsorów. Natomiast pozostali uczestnicy za udział w turnieju otrzymali upominki w postaci słuchawek, czujników tlenku węgla, pendrive, smyczy, długopisów oraz czekolad.
Na szczeblu powiatowym Gminę Linia reprezentować będą:
w I kategorii - Barbara Walkusz ZS-P w Lini oraz Zofia Laskowska SP w Pobłociu,
w II kategorii – Dominik Pallubicki z SP w Strzepczu oraz Patryk Koszałka z SP w Pobłociu.

 GALERIA
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=gdk.gminalinia&set=a.1295838140826388