Gminne eliminacje w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

 3 marca 2020 roku w Szkole Podstawowej im. Leonida Teligi w Lini odbyły się gminne eliminacje Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców rocznika 2005/2006. W rozgrywkach udział wzięło pięć szkół naszej gminy: Głodnica, Niepoczołowice, Kętrzyno, Strzepcz i Linia. Turniej zaczął się o godzinie 10:00 i został przeprowadzony systemem: każdy z każdym.

W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zdobyły przedstawicielki szkoły podstawowej w Lini, na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki ze szkoły podstawowej w Strzepczu, natomiast na trzecim miejscu uplasowała się szkoła podstawowa Akademia Głodnica. W kategorii chłopców do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn. Pierwsze miejsce zajęła szkoła podstawowa w Lini, na drugim miejscu uplasował się Strzepcz, trzecie miejsce zajęły Niepoczołowice, dalsze miejsca Głodnica i Kętrzyno.

Drużyny, które zajęły miejsca od I do III otrzymały puchary i medale, zaś wszystkie drużyny biorące udział w zawodach otrzymały pamiątkowe dyplomy. Zdobywcy pierwszych miejsc w obu kategoriach zostali nagrodzeni piłkami do siatkówki. Nagrody ufundował Gminny Dom Kultury w Lini. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i ducha walki. Osobne podziękowania ślemy opiekunom, Paniom Janinie Gruba ze Strzepcza i Bernadecie Piorun z Niepoczołowic, Pani Hannie Kożyczkowskiej i Łukaszowi Łapczukowi z Lini, Panu Rafałowi Bronk z Kętrzyna i Marcinowi Pranga z Głodnicy.

Zwycięzcy gminnych rozgrywek będą reprezentować Gminę Linie w rozgrywkach powiatowych: chłopcy 25 marca w MOSiR w Rumi, zaś dziewczęta 26 marca 2020 r. również w MOSiR w Rumi.

GALERIA
https://www.facebook.com/pg/gdk.gminalinia/photos/?tab=album&album_id=784651261945081