III GRAND PRIX W „BAŚKĘ” GMINY LINIA

Dnia 1 lutego w Sali Gminnego Domu Kultury w Lini odbył się III turniej z cyklu Grand Prix gminy Linia w Kaszubską „Baśkę”. Do stołów zasiadło 40 graczy, przez 3 godziny rwała ostra rywalizacja o jak najwyższą lokatę.
           Tego wieczoru najlepszą kartę i najwięcej szczęścia mięli: I miejsce – Jakub Wiśniewski, II miejsce – Jacek Domarus, III miejsce – Stanisław Stolc. Najlepszą wśród pań okazała się Maria Wiśniewska. Wszyscy wymienieni otrzymali pamiątkowe pucharki, które wręczyła pani Bogusława Engelbrecht – Z-ca Wójta gminy Linia.
           Drużynowo tego dnia zwyciężyła reprezentacja Pobłocia II otrzymując złote medale, przed Miłoszewem i Pobłociem I. Po trzech turniejach klasyfikacyjnych nadal na prowadzeniu znajduje się Brunon Kierznikowicz z Lini, przed Jadwigą Ptach  i Jakubem Wiśniewskim – oboje z Pobłocia. W klasyfikacji drużynowej po trzech turniejach I miejsce Pobłocie I przed Miłoszewem i Linią II.
           Następny turniej odbędzie się w Szkole Podstawowej w Pobłociu 7 marca   o godzinie 19.00 Organizator – Gminny Dom Kultury – serdecznie zaprasza.