Otwarte Halowe Turnieje Piłkarskie w Strzepczu

23.02.2016 w Zespole Szkół w Strzepczu odbyły się Otwarte Halowe Turnieje Piłkarskie. O godz. 10.00 rywalizowali zawodnicy rocznika 2003 i młodsi. W turnieju wzięły udział 4 drużyny, wszystkie z Gminnego Klubu Sportowego Linia. Na pierwszym miejscu uplasował się zespół w składzie: Wiktor Szaradowski, Dominik Drywa, Seweryn Orlikowski, Paweł Patelczyk, kolejne miejsca dla GKS II, GKS III i GKS IV. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dominik Drywa.
O godz. 14.00 do rywalizacji przystąpili zawodnicy r. 2002-2000. W tym turnieju również wystąpiły 4 drużyny. Prym w zawodach wiedli zawodnicy ze Strzepcza którzy zajęli dwie pierwsze lokaty, za nimi uplasowała się drużyna z Lini, miejsce 4 dla dziewczyn ze Strzepcza które dzielnie stawiały czoła chłopakom. Najlepszym zawodnikiem został Jakub Rzepa.
Wszystkie drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy. Spotkania sędziowali, Jakub Brzeski oraz Rafał Bronk. Organizatorem turniejów był Gminny Dom Kultury w Lini oraz Gminne Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lini.