Podsumowanie gminnych konkursów plastycznych pt. "Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach ronych" oraz "25-lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni"

Dnia 23 marca 2017 r. w Gminnym Domu Kultury w Lini odbyło się podsumowanie gminnych konkursów plastycznych pt. „Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych” i „25-lat PSP – Profesjonalni, Sprawni Pomocni”. Laureatów konkursów powitał Dyrektor GDK Linia Jan Trofimowicz, który wspólnie z Sekretarzem Gminy Linia Mirosławą Kuberna,  Inspektorem ds. rolnictwa i pozyskiwania środków pozabudżetowych Dariuszem Piorun oraz Przedstawicielem Jednostki OSP Linia Łukaszem Jelińskim wręczyli nagrody w obu konkursach.

W konkursie „Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych”  nagrody w kategorii klas I-III SP otrzymali: Dawid Richert z Miłoszewa, Julia Neumiler z Lini, Jakub Trepczyk z Niepoczołowic, Martyna Dzięcielska z Strzepcz, i Wiktoria Trepczyk z Niepoczołowic. W kategorii klas IV – VI SP wyróżniono: Andżelikę Pałubicką z Miłoszewa, Martę Kielińską z Strzepcza, Wiktorię Formella z Miłoszewa, Wiktorię Gojtowską z Niepoczołowic, Oskara Hopa z Miłoszewa i Patryka Choszcz z Miłoszewa. Wśród gimnazjalistów komisja konkursowa wyróżniła jedną pracę uczennicy Zespołu Szkół w Lini Karoliny Stanisławskiej.

W konkursie "25-lat PSP - Profesjonalini, Sprawni, Pomocni" wyniki przentują się następująco:

KATEGORIA 6-9 LAT

  • I miejsce – Wiktoria Trepczyk  - SP Niepoczołowice – lat 8
  • II miejsce – Kacper Front – SP Strzepcz – lat 8
  • III miejsce – Kacper Derkowski – SP Strzepcz – lat 8

 

KATEGORIA 10-13 LAT

  • I miejsce – Kinga Baranowska – SP Strzepcz – 13 lat
  • II miejsce – Anna Lidzbarska – SP Niepoczołowice – 11 lat
  • III miejsce – Beata Koss – Gimnazjum Strzepcz – 13 lat

 

KATEGORIA 14-18 LAT

  • I miejsce – Karolina Stanisławska – Gimnazjum Linia – kl. III

 

WYRÓŻNIENIA

Magdalena Derkowska – SP Strzepcz – lat 7

Maksymilian Zaborowski  - SP Strzepcz – lat 7

Amelia Szyca – SP Kętrzyno – 8 lat

Jan Warczak – SP Niepoczołowice – lat 10

Weronika Grubba – Głodnica  - lat 12

Wiktoria Zaborowska – SP Strzepcz – lat 12

Nikola Burchacz – Głodnica – lat 10

Laureaci obu konkursów otrzymali nagrody w postaci puzzli, gier planszowych, śpiworów i książek. Organizator zadbał również o słodki upominek dla wszystkich wyróżnionych.