Mikołajkowy Turniej w Halowej Piłce nożnej. Rocznik 2008-2009

8 grudnia odbył się drugi turniej w ramach Mikołajkowych Turniejów w Halowej Piłce Nożnej. Tym razem zmierzyli się zawodnicy z roczników 2008-2009. Na turniej zgłosiło się 7 drużyn (53 zawodników).

W grupie A zagrali:
GKS Linia I
GKS Linia II
Vigo Tuchom I
Vigo Tuchom II
Zaś w grupie B zmierzyli się:
KS Rozłazino
Lew Lębork I
Lew Lębork II

Po rozgrywkach grupowych cztery najlepsze drużyny zagrały w Lidze Mistrzów, zaś pozostałe drużyny rozegrały mecze w ramach Ligi Europy.
W Lidze Mistrzów wyniki przedstawiały się następująco:
I miejsce - Lew Lębork II
II miejsce - Vigo Tuchom II
III miejsce - GKS Linia
IV miejsce - Lew Lębork I

Natomiast Lidze Europy:
I miejsce - Vigo Tuchom I
II miejsce - KS Rozłazino
III miejsce - GKS Linia
II Łącznie w turnieju padło 48 bramek.
Najlepszym zawodnikiem okazał się Michał Borzecki z Vigo Tuchom II, najlepszym bramkarzem - Filip Kondracik z MKS Lew Lębork, zaś najlepszym strzelcem Bartosz Rawlik z MKS Lew Lębork II (6 celnych strzałów na bramkę).
Nagrody w obu turniejach ufundował Gminny Dom Kultury w Lini oraz GKS Linia. Były to puchary (dla wszystkich drużyn), medale (trzy najlepsze drużyny w Lidze mistrzów) oraz dyplomy dla wszystkich drużyn biorących udział w turnieju. Z uwagi iż był to turniej mikołajkowy wszyscy uczestnicy obu turniejów otrzymali słodkie upominki od Gminnego Domu Kultury. Nagrody i dyplomy wręczyła dyrektor GDK w Lini Kamila Soroko. Obsługą turnieju zajął się Ireneusz Świątek oraz Jakub Brzeski.

GALERIA

https://www.facebook.com/pg/gdk.gminalinia/photos/?tab=album&album_id=722704141473127