X Mistrzostwa Gminy Linia w Tenisie Stołowym

W dniach 5 i 6 listopada 2016 roku na hali sportowej w Strzepczu odbyły się X Mistrzostwa Gminy Linia w tenisie stołowym. Organizatorami zawodów byli: Gminny Dom Kultury w Lini, Zespół Szkół w Strzepczu, Gminne Stowarzyszenie LZS w Lini i Urząd Gminy w Lini.
Pierwszego dnia rywalizowali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. W kategorii młodzików rocznik 2004 i młodsi zwyciężył Oskar Kozerski ze Strzepcza przed Mariuszem Labuda z Miłoszewa oraz Filipem Ellwart ze Strzepcza. W kategorii kadetek rocznik 2001-2003 zwyciężyła Lucyna Konkol z Pobłocia przed Magdaleną Labuda z Miłoszewa oraz Klaudią Kaczyńską z Lini. W kategorii kadetów zaś bezkonkurencyjny okazał się Dominik Stenka z Lewina a kolejne miejsca na podium zdobyli: Jakub Patelczyk z Pobłocia oraz Krystian Darznik z Miłoszewa. W drugim dniu zawodów rywalizowali juniorzy i seniorzy. W kategorii juniorów rocznik 2000-1996 wszystkie mecze wygrał i triumfował Krzysztof Armatowski z Miłoszewa przed Kamilem Skrzypkowskim z Strzepcza oraz Szymonem Skrzypkowskim również ze Strzepcza. W grupie seniorów bezkonkurencyjny okazał się Adam Kozerski ze Strzepcza a kolejne miejsca na podium wywalczyli: Piotr Stankowski również ze Strzepcza oraz Marcin Henig ze Smażyna. Zawody prowadził główny organizator dyrektor GDK w Lini Jan Trofimowicz. Dekoracji w obu przypadkach dokonała Z-ca Wójta Astrida Kaczyńska. Wszyscy zawodnicy, którzy zdobyli miejsca na podium otrzymali puchary, medale i dyplomy. Młodzież szkolna, wszyscy zawodnicy -  ponadto otrzymali rakietki i piłeczki. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyło Sołectwo Pobłocie - 106pkt, II miejsce - Miłoszewo - 105 pkt, III miejsce Strzepcz - 103 pkt. Kolejne miejsca wywalczyły kolejno: Smażno, Lewino, Linia i Lewinko. 

A już w najbliższą niedzielę - 13.11.2016 r. zapraszamy na X Mistrzostwa Gminy Linia w Strzelectwie - szczegóły na plakacie.