Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa GS LZS Linia

FC Gowidlino 2004 najlepsze na turnieju halowym w Lini.

W sobotni poranek dn.13.02.2016, 8 drużyn wzięło udział w Otwartym Halowym Turnieju r. 2004/2005 w Lini. Zespoły zostały podzielone na 2 grupy. W grupie A zagrały zesoły: GKS Linia I, FC Gowidlino 2004, GKS Linia III oraz GOSRiT Luzino, natomiast w grupie B rywalizowały drużyny: GKS Linia IV, GKS Sierakowice, GKS Linia II oraz FC Gowidlino 2005.
Dwie najlepsze ekipy w każdej z grup uzyskiwały awans do decydującej fazy tu...rnieju. Z grupy A awans uzyskały GKS Linia I oraz FC Gowidlino 2004, z grupy B: FC Gowidlino 2005 oraz GKS Sierakowice. Drużyny które zajęły miejsca 3 i 4 w swoich grupach rywalizowały o miejsca 5-8.
W pierwszym półfinale o miejsca 5-8, GKS Linia IV po rzutach karnych pokonał GOSRiT Luzino, a GKS Linia II, również po karnych pokonał GKS Linia III.

W rywalizacji o miejsca 1-4 gospodarze, mimo przewagi w meczu przegrali z GKS Sierakowice 0:1, w drugim spotkaniu pomiędzy zespołami z Gowidlina, lepsi okazali się zawodnicy z rocznika 2004, którzy wygrali 2:0.
W meczu o miejsce 7 GOSRiT Luzino pokonał GKS Lina III, w meczu o 5 miejsce GKS II pokonał GKS IV 1:0, mecz o 3 miejsce przyniósł zwycięstwo gospodarzy GKS I nad FC Gowidlino 2005, w finale FC Gowidlino 2004 pewnie pokonało GKS Sierakowice 3:0.
Zawodnicy z miejsc 1-3 otrzymali puchary, medale, dyplomy oraz piłki, wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Opiekunowie drużyn otrzymali kalendarze.
W turnieju przyznano 3 wyróżnienia:
Najlepszym bramkarzem został: Paweł Patelczyk (GKS Linia II)
Najlepszym strzelcem: Max Buczak ( FC Gowidlino 2004)
Najlepszym zawodnikiem: Dominik Konkel (FC Gowidlino 2004)
W/w zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary oraz kalendarze.
Dekoracji zawodników dokonał prezes Gminnego Stowarzyszenia LZS w Lini Jan Trofimowicz.
Spotkania sędziowali, organizator sportu Rafał Bronk oraz animator Orlika Jakub Brzeski, przy stoliku sędziowskim pracowali członkowie GS LZS w Lini, Paweł Kotłowski, Dawid Ellwart oraz Patryk Ptasiński.
Organizatorem oraz sponsorem nagród było Gminne Stowarzyszenie LZS w Lini oraz Gminny Dom Kultury w Lini.