I Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej

23.01.2016r odbył się I Noworoczny Turniej Piłki Halowej w Gminie Linia, którego organizatorami byli : Stanisław Czaja, Gminny Dom Kultury w Lini i LZS Linia. Mecze rozstrzygali sędziowie z PZPN-u , a pomocnikiem medycznym był Łukasz Elwart z Lini.
Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn. Przyjaciele Popowo, Leśnik Cewice, ŁKS Łebunia, Dream Team, KS Rozłazino, GKS Linia, GOSRiT Luzino, Pacyfik Lębork, i gospodarze - A.D. Dąbrówka Linia I i A.D. Dąbrówka Linia II. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy . W grupie A zmierzyły się zespoły takie jak A.D. Dąbrówka Linia II, Leśnik Cewice, Dream Team, A.D. Dąbrówka Linia I i GKS Linia. Natomiast w grupie B rywalizowały ze sobą następujące drużyny - Przyjaciele Popowo, KTS-K GOSRiT Juniorzy Luzino, ŁKS Łebunia, KS Rozłazino i Pacyfik Lębork. Wszystkie mecze trwały po 10min. Po ciężkiej walce z grupy A do finału przeszły drużyny A.D. Dąbrówka Linia I z 10 punktami i Dream Team z 6 punktami. Natomiast z grupy B z kompletem punktów przeszli Przyjaciele Popowo i KTS-K GOSRiT Juniorzy Luzino mając na koncie 6 punktów. W pierwszym meczu o wejście do finału zmierzyły się drużyny Dream Team i Przyjaciele Popowo. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Przyjaciół z Popowa. W drugim półfinale rywalizowały ze sobą A.D. Dąbrówka Linia I i KTS-K GOSRiT Juniorzy Luzino . Po ciężkiej walce mecz zakończył się wynikiem 0:0. O zwycięstwie drużyny KST-K GOSRiT Juniorzy Luzino przeważyły rzuty karne , które skończyły się wynikiem 3:2. I miejsce zajęła drużyna KTS-K GOSRiT Juniorzy Luzino, II miejsce Przyjaciele Popowo , III A.D. Dąbrówka Linia I , a IV Dream Team.
Zwycięskie drużyny zostały nagrodzone medalami, pucharami i dyplomami. Za to wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy, które wręczała zastępca wójta P. Astrida Kaczyńska. Najlepszym bramkarzem okazał się Darek Maszota z A.D.Dąbrówka Linia I , a najlepszym zawodnikiem Paweł Pakura z Przyjaciele Popowo.