IV Cykl kaszubskiej „Baśki” Grand Prix Gminy Linia na 2008 rok

Pobłocie 7 marca 2008 rok

Dnia 7 marca w piątek po raz 4 spotkali się miłośnicy kart w progach szkoły Podstawowej w Pobłociu. Do rywalizacji przystąpiło aż 48 zawodników z gmin Linia, Żukowo, Szemud, Łęczyce. Rywalizowano ambitnie przy 12 stołach.  W  końcowej  klasyfikacji  I  miejsce  zdobył  grający  po  raz  pierwszy  w  gminie  Linia Mieczysław Makurat
z Nawcza, II miejsce Jacek Domarus reprezentant Miłoszewa, III Mieczysław Gaffke z Lini.

Wśród pań najlepszą tego dnia okazała się pani Maria Wiśniewska z Pobłocia. Wszyscy zwycięzcy otrzymali piękne puchary. Natomiast zwycięzka drużyna złote medale.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęła drużyna Miłoszewa, II - Linia II, III - Strzepcz. Zgodnie z przyjętą wcześniej zasadą, następne zawody odbędą się
w miejscowości, która wygrała turniej. Zatem następny cykl zawodów odbędzie się w Szkole Podstawowej w Miłoszowie 4 kwietnia o godzinie 18.00. Organizator – Gminny Dom Kultury serdecznie zaprasza do szerokiego udziału w zawodach.