Turniej Mikołajkowy 19.12.2007r.

 Dnia 9 grudnia o godzinie 13.00 w Zespole Szkół w Strzepczu rozpoczął się turniej mikołajkowy w tenisie stołowym o Puchar Dyrektora GDK w Lini dla dziewcząt i chłopców z rocznika 1992 i młodsi.
            Chłopcy podzieli zostali podzielni wg. wcześniej sporządzonego rankingu na 3 grupy w których zostali rozstawieni najlepsi zawodnicy – pierwszych dwóch z każdej grupy awansowało do grupy finałowej w której grali systemem każdy z każdym. Dziewczęta rywalizowały w 1 grupie systemem każdy z każdym.
           W końcowej klasyfikacji dziewcząt: I miejsce zajęła Alicja Hinz – Smażyno, II miejsce Katarzyna Chyła – Strzepcz, III miejsce Klaudia Baranowska – Lewinko.
           Wśród chłopców bezkonkurencyjny tego dnia był zwycięzca wszystkich pojedynków – Konrad Grzenkowicz, II miejsce – Paweł Albecki, III miejsce – Piotr Stankowski – cała trójka to reprezentanci Strzepcza.
           Puchary Dyrektora GDK, Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy wręczyły władze
w osobach Zastępca Wójta – Bogusława Engelbrecht i V-ce Przewodniczący Rady Gminy Czesław Hinz. Wszyscy uczestnicy w upominku mikołajkowym otrzymali rakiety do tenisa stołowego. Cieszy fakt, że dotarli reprezentanci wielu sołectw min: Lini, Smażyna, Miłoszewa, Lewinka, Dargolewa, Głodnicy, Lewinka.
          Sędzią głównym a jednocześnie i organizatorem był Jan Trofimowicz – p.o. Dyrektor GDK w Lini.

Opracował Jan Trofimowicz