Turniej Dzkich Drużyn w Halowej Piłce Nożnej

19 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej w Lini odbył się Turniej Dzikich Drużyn w Halowej Piłce Nożnej. Turniej został zorganizowany w ramach Ferii z GDK wspólnie z Gminnym Klubem Sportowym Linia.

Do uczestnictwa w turnieju zgłosiły się dwie drużyny z rocznika 2008-2009, pięć drużyn z rocznika 2005-2007 oraz co szczególnie cieszy trzy drużyny z rocznika 2010 i dzieci młodsze. Nad sprawnym przebiegiem Turnieju czuwali wspólnie dyrektor Gminnego Domu Kultury Kamila Soroko oraz prezes GKS Linia Ireneusz Świątek.

Po zaciętej rywalizacji, która przebiegała pod znakiem gry fair play wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych przedstawiały się następująco:

Rocznik 2005 - 2007:
I miejsce KS "Podwórko"
II miejsce "Bąbelki w płynie"
III miejsce KS "Kebsiki"
IV miejsce Pobłocie
V miejsce FC Strzepcz

Rocznik 2008 - 2009:
I miejsce FC "Ogórki"
II miejsce FC "Janki"

Rocznik 2010 i młodsi:
I miejsce GKS Zieloni
II miejsce GKS Żółci
III miejsce GKS Czerwoni

Gminny Dom Kultury dziękuję wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie Turnieju, szczególnie panom Ireneuszowi Świątkowi oraz Rafałowi Bronk, a także rodzicom i rodzinom naszych zawodników, którzy zagrzewali uczestników do gry.

Drużyny, które uplasowały się na miejscach od I do III otrzymały pucharki, medale oraz dyplomy, zaś pozostałe drużyny zostały nagrodzone dyplomami za udział. Ponadto zwycięskie drużyny w poszczególnych rocznikach dodatkowo otrzymały piłki do gry w piłkę nożną.

Nagrody oraz słodki poczęstunek dla zawodników ufundował Gminny Dom Kultury w Lini.

GALERIA
https://www.facebook.com/pg/gdk.gminalinia/photos/?tab=album&album_id=757513957992145