X Mistrzostwa Gminy Linia w Warcabach 100-polowych

27 listopada 2016 r. w Gminnym Domu Kultury w Lini rozegrano X Mistrzostwa Gminy Linia w Warcabach 100-polowych. Organizatorami zawodów byli GDK i GS LZS w Lini. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali sędzia Grzegorz Wałdowski oraz specjalista ds. kultury Paulina Kuberna. Po czterech godzinach rywalizacji na planszach przyszedł czas na dekorację. W kategorii młodziczek zwyciężyła Paulina Labuda z Miłoszewa. Najlepszym wśród chłopców w tej kategorii okazał się Dominik Drywa przed Maciejem Zaworskim i Juliuszem Tłuścik - wszyscy z Lini. W kategorii kadetek zwyciężyła Magdalena Labuda z Miłoszewa przed Agatą Wos z Smażyna, a wśród chłopców njlepszy okazał się Błażej Wałdowski przed Przemysławem Formella i Grzegorzem Konkel - wszyscy z Lini. W kategorii juniorów zwyciężył Szymon Formela z Lini, który wziął udział również w kategorii seniorów i zdobył tytuł Mistrza Gminy. II miejsce wśród seniorów zdobył Grzegorz Wałdowski z Lini, a III Andrzej Ptach z Pobłocia. Mistrzynią Gminy w kategorii seniorek została Żaneta Zaworska z Lini przed Iwoną Wos z Smażyna. Podsumowania zawodów i wręczenia nagród dokonali sędzia zawodów Grzegorz Wałdowski i Dyrektor GDK Linia Jan Trofimowicz. Mistrzowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary i medale, a zawodnicy z kategorii seniorskich dodatkowo specjalne nagrody niespodzianki ufundowane przez GDK Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zapraszamy do udziału za rok.